LLTI
LIETUVIŲ LITERATŪROS
IR TAUTOSAKOS
INSTITUTAS
KONTAKTAI      LT  /   EN     
  Vadovėliai
Skyryba, rašyba, sintaksė

Naujos galimybės lietuvių kalbos mokymui!

 

Stebėdami nuolat prastėjantį mokinių raštingumą, matydami tinkamų lietuvių kalbos mokymo priemonių trūkumą, jūsų pageidavimu iki metų pabaigos pateiksime jums gerai pažįstamo autoriaus dr. Broniaus Dobrovolskio per 50 metų kauptus, parengtus ir šiandien atnaujintus skyrybos ir rašybos pratimus.
 
 
1. Bronius Dobrovolskis „Lietuvių kalbos skyrybos pratimai su patarimais. Mokymo priemonė“, 7 eurai (spalio–lapkričio mėn., šiuo metu dar VLKK derinama nauja sintaksės taisyklių redakcija. Leidinys išeis bus su naujaisiais pakeitimais)
 
2. Bronius Dobrovolskis „Lietuvių kalbos rašybos pratimai su patarimais. Mokymo priemonė“, 7 eurai (rugsėjo mėn.) A4 formato 150 psl. knyga.
 
3. Bronius Dobrovolskis „Lietuvių kalbos sintaksė. Mokymo priemonė“, 7 eurai (pasirodys iki 2018 m. pabaigos)
 
Šios atnaujintos skyrybos ir rašybos pratimų knygos nebus tradicinis vadovėlis, kurių turite bent keletą variantų, bet artimas jam. Autoriaus patirtis leidžia medžiagą išdėstyti metodiškai ir kartu patraukliai. Knygelės leis mokiniams pasirinkti reikiamą užduočių lygį, pratimai bus sugrupuoti pagal mokinių poreikius, skirtingo sudėtingumo. Jose bus mažiau teorijos, daugiau pratimų.
 
Dėl savo universalumo knygos tiks visoms pagrindinės mokyklos ir gimnazijos klasėms, nepriklausomai, ar dalykas tik pradėtas mokytis, ar knygos reikia kurso pakartojimui. Todėl vieną kartą įsigijus, knyga tiks ilgam laikui, net ir baigus mokyklą. 
 
SURASK MUS „FACEBOOK“
LIETUVIŲ LITERATŪROS IR TAUTOSAKOS INSTITUTAS
Antakalnio g. 6, LT-10308 Vilnius, Lietuva tel.: 2621943, direk@llti.lt