LIETUVIŲ LITERATŪROS
IR TAUTOSAKOS
INSTITUTAS
Studijos

Lietuvių literatūros ir tautosakos institute vykdomos trečiosios pakopos (doktorantūros) filologijos ir etnologijos krypties studijos, podoktorantūros stažuotės.  

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2004 m. spalio 13 d. nutarimu Nr. 1285 Lietuvių literatūros ir tautosakos institutui kartu su Vilniaus universitetu suteikta doktorantūros teisė (organizuoti filologijos krypties lietuvių literatūros ir folkloro šakos doktorantūrą ir teikti daktaro mokslo laipsnį).

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2011 m. birželio 8 d. nutarimu Nr. 1019 Lietuvių literatūros ir tautosakos institutui kartu su Vilniaus universitetu ir Lietuvos muzikos ir teatro akademija suteikta doktorantūros teisė (organizuoti etnologijos krypties  doktorantūrą ir teikti daktaro mokslo laipsnį). 

Nuo 2022 m. pradėtas bendradarbiavimas su Švietimo mainų paramos fondu, akademinė veikla plečiama. Rengiami lietuvių kalbos ir kultūros kursai užsienio universitetų ir institutų įvairių studijų pakopų studentams, mokytojams. Pagal fondo programas ši veikla bus vykdoma iki 2025 m. kovo 5 d. 

 
 
SURASK MUS „FACEBOOK“
LIETUVIŲ LITERATŪROS IR TAUTOSAKOS INSTITUTAS
Antakalnio g. 6, LT-10308 Vilnius, Lietuva tel.: 2621943, direk@llti.lt