
Birželio 16 d. tradiciniuose kasmet Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos organizuojamuose mokslo ir verslo pusryčiuose dalyvavo LLTI direktorė Aušra Martišiūtė-Linartienė ir direktorės pavaduotoja akademinei veiklai Jurga Bikelienė.
Šiais metais – ŠMSM susitikime diskutuota apie mokslo politikos intervencijas rengiamame Nacionaliniame pažangos plane 2028-2034 m. Vienas tikslų – kylančių idėjų mokslo politikos srityje, kurios ateityje galėtų tapti mokslo politikos intervencijų pagrindu svarstymai, diskusijos.