LIETUVIŲ LITERATŪROS
IR TAUTOSAKOS
INSTITUTAS
  Naujienos
Naujienos
2022-10-23
Projektas „Lietuvių kalbos ir kultūros kursai Ukrainos piliečiams“ buvo įvertintas Švietimo mainų paramos fondo konkurse
 
Spalio 18 d. Vilniaus tarptautinio oro uosto Konferencijų centre įvyko kasmetinis Švietimo mainų paramos fondo šventinis „Kokybės konkurso“ apdovanojimų renginys.  
 
Džiaugiamės, kad Valstybinių stipendijų projektas „Lietuvių kalbos ir kultūros kursai Ukrainos piliečiams“ buvo puikiai įvertintas ir nugalėjo kategorijoje „Rimčiausias naujokas“.
 
TAI APDOVANOJIMAS UŽ: puikiai įgyvendintą veiklą, aktyviai komunikuotus projekto rezultatus vykdant Lietuvių kalbos ir kultūros kursus Ukrainos piliečiams.
 
Renginio svečius sveikino ŠMPF direktorė Daiva Šutinytė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kancleris Julius Lukošius bei Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Marius Vaščega. Pranešimu apie ateities mokymo planus dalinosi futuristas, išradėjas ir rašytojas iš Suomijos Perttu Pölönen. Sporto rėmimo fondo pasiekimais dalinosi Švietimo mainų paramos fondo direktorės pavaduotoja Žana Orlova.
 
 
 
SURASK MUS „FACEBOOK“
LIETUVIŲ LITERATŪROS IR TAUTOSAKOS INSTITUTAS
Antakalnio g. 6, LT-10308 Vilnius, Lietuva tel.: 2621943, direk@llti.lt